Ваш кошик порожній
|
Якість
«
Якісні речі і приємне обслуговування . Рекомендую.
Аліна Луцьк |
|
«
Купальники ніякі,з дешевого поганого матеріалу.неда вно купила ,несподобався зовсім,якість дуже погана.Невідпо відає картинці.реком ендую тут нічого некупляти щоб нерозчаруватис я.
Марія |