Про нас

   Вітаємо у нашому магазині! Якщо для Вас красива та комфортна білизна це пріоритет, якщо не визнаєте жодних компромісів між ціною та якістю - Ви у потрібному місці. Ми працюємо у цій сфері уже більше 7 років і знаємо, наскільки важливо почуватись впевнено щодня і яку роль у цьому відіграє правильна білизна. 

 

   У нас лише перевірені роками та досвідом бренди: Cornett-Вол, Ellen, Mitex, Marko, Ewana, Kinga, Sesto Senso, Livia Corsetti, Marylin та ін.

 

   Залюбки виконаємо особливі побажання: підберемо подарунок, дбайливо його загорнемо та доставимо в потрібний момент. 

   У разі виникнення будь-яких питань щодо підбору товарів, розмірів, умов співпаці та ін. пишіть або телефонуйте нам - завжди раді допомогти. 

 

Ми працюємо для Вас:

Понеділок - П'ятниця з 10.00 до 19.00

Субота, Неділя - вихідний

Вдалих вам покупок!

 

Зверніть увагу! 

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» (Додаток 3) існує перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну та поверненню:
- корсетні товари
- нижня білизна
- натільна білизна
- купальники
- панчішні вироби

 

Пансіонат для людей похилого віку Львів | Ремонт турбін у Львові | Догляд за людьми з особливими потребами Львів | Купити картриджі Melett для турбін